Městská policie Ostrava Policie ČR Dopravní podnik Ostrava Ostrava

Vybrané základní a mateřské školy opět otevírají svá hřiště a poskytují tak prostor pro trávení volného času dětí mládeže a široké veřejnosti. Na hřištích jsou pracovníci, kteří zabezpečují chod hřišť a zajišťují bezpečné, čistéa podnětné prostředí pro sportování a trávení volného času. Na většině hřišť je možné si bezplatně zapůjčit různé sportovní vybavení. Statutární město Ostrava dlouhodobě realizuje projekt hřišť otevřených pro veřejnost. V roce 2019 město podpořilo provoz 49 hřišť a sportovišť pro veřejnost v 15 městských obvodech částkou ve výši 2,917 milionu korun.

Bezpečná hřiště jsou označena informačními tabulemi s logem projektu Bezpečnější Ostrava. Na hřištích jsou viditelně umístěny návštěvní řády a informace o provozní době.
Hřiště jsou otevřena zpravidla od dubna do října, vždy v odpoledních hodinách. Hřiště fungují i během víkendů a prázdnin.

Bližší informace jsou k dispozici na webu https://bezpecnejsi.ostrava.cz/co-delat-kdyz/chci-bezpecne-a-zdarma-sportovat

Magistrát města Ostravy, Prokešovo náměstí 8, 729 30 Ostrava
všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem magistrátu města Ostravy

Důležitá tel. čísla

Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v prohlížení stránek s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde