02/01/2022

Vážení návštěvníci,

vítáme vás na novém webu projektu Bezpečnější Ostrava, který provozuje město Ostrava. Web je určen vám, obyvatelům města Ostravy, kteří hledáte informace nebo pomoc v životních situacích ohrožujících vaše bezpečí.

Na webu najdete informace, jak se v různých situacích bezpečně chovat a vždy i kontakty, kde v Ostravě najít pomoc. Připravujeme pro vás také několik zajímavých informačních kampaní, které vás budou provázet celým rokem.

Chcete, aby vám nic neuniklo? Pojďte za námi na facebook! Web je propojen s facebookovou stránkou Prevence kriminality města Ostravy, kde na vás čekají aktuální informace, tipy i trochu zábavy. Máme radost z každého nového sledujícího – připojte se k nám!

Protože je náš web nový a informací je na něm spousta, je možné, že ještě něco nefunguje správně nebo vám tady něco úplně chybí! Web je pro vás, Ostravany, chceme proto, abyste získali informace, které ke svému bezpečnému životu v našem městě potřebujete. Svůj názor nebo otázky si proto nenechávejte pro sebe! Napište nám na e-mail bezpecnejsi@ostrava.cz nebo přes kontaktní formulář taky na webu.

Váš tým projektu Bezpečnější Ostrava